Ke stažení

Hlavní soubory potřebné k hraní na Ereboru:

Erebor instalátor - Instalační balík obsahující vše potřebné k hraní na Ereboru

.NET Framework 4 - Nezbytně nutný program pro spuštění klienta (není nutné instalovat na Windows 8, 8.1, 10)

Visual C++ Redistributable 2013 - Nezbytně nutný program pro spuštění klienta (oprava chybové hlášky s msvcr120.dll)

 

Ostatní:

Nový UPDATER .zip - Nová zip verze Erebor Updateru.

Nový UPDATER - Nová verze Erebor Updateru. V případě potíží se starší verzí updateru můžete použít tento. Provede aktualizaci souborů + odstraní vynucení spuštění starého updateru. Před samotným spuštěním nového updateru vypněte veškeré UO programy (Client, Yoko, UO Automapu, ...)

UO Automapa - užitečný program pro zobrazení pozice na mapě, vytváření vlastních bodu zájmu, připojení k Ereborskému AutoMap serveru pro komunikaci s více hráči a vzájemné sledování pozic (kompatibilní se všemi verzemi Windows).

Informace o Erebor Automap serveru:

  • Server: server.uoerebor.cz
  • Port: 2000

Poznámka: Pokud máte zájem vytvořit místnost na Erebor Automap serveru, zašlete e-mail na adresu info(zavináč)uoerebor.cz s následujícím obsahem zprávy:

  • Předmět: UOAM
  • Obsah zprávy: Prosím o založení UOAM místnosti. Heslo k připojení do místnosti: xyz123. Důvod: Místnost pro bývalé členy guildy XYZ; Místnost pro kamarády z hobitína; ...

 

YokoInjection (702.11 PaWn) - nástroj k usnadnění hraní Ultimy. Používá se zejména na skripty, které vykonávají za hráče určitou funkci. Má široké možnosti nastavení, proto je pro začátečníky obtížné nastavit Yoko tak, aby správně fungoval (Archív obsahuje také DualCore_Launcher a ignition.cfg)

Top